בִּיוקֶשֶב – לְהָבִיא אֶת הַמּוֹח לְשִיא

ביוקשב -הַמָכוֹן הַיִשְרְאֵלִי לְשִיפּוּר תִיפְקוּדִים מוֹחִיִים, בניהולה של ד"ר ענת ברנע, לאימון מוחי, אבחונים נוירופיזיולוגים ושיפור התפקודי המוחי. צוות המכון מתמחה בטִיפּוּל בְהַפְרָעות קֶשֶב וריכוז (ADHD), לקויות למידה, הספקטרום האוטיסטי (ASD), חרדות,ּ מצבֵי לַחַץ, אפילפסיה ופגיעות ראש.
הטיפולים מיועדים גם לאנשים בריאים המעוניינים לשפר כישורים: ספורטאים, מנהלים, מוזיקאים-מבצעים וכל מי שרוצה לשמור על כושרו של המוח.
בנוסף מתקיימים במכון ביוקשב קורסי הכשרות למטפלים והרצאות לקהל הרחב.
המכון פועל בקיבוץ גבעת חיים איחוד שבעמק חפר.

לפני הכל דרושה האמונה

  • אנו מאמינים שלאדם, לכל אדם, ובכלל זה אנשים צעירים וילדים, יש יכולת בחירה, גם אם מצבים ביולוגיים שונים (למשל ADHD או דיכאון) ניכפו עליו. בידי האדם קיימת תמיד האפשרות לבחור את התנהגותו ו/או הסתכלותו על הבעיה.
  • אנו מאמינים שבשיטות כמו ביופידבק ונוירופידבק, שבהן מלמדים את המתאמן לזהות מצבים נפשיים שונים ולאמץ התנהגויות נכונות, אנחנו תורמים להרגשה הטובה של המטופל, לחיזוק ביטחונו שיש לו יכולת שליטה על חייו ושבכוחו להשפיע ולא רק להיות נשלט ו/או מובל ע"י גורמים חיצוניים.
  • לכן, אנחנו מאמינים שחשוב תמיד לנסות שיטות של טיפול עצמי, לפני שמנסים טיפולים תרופתיים.
  • במכון ביוקשב מאמינים במדע ובידע ובלמידה מתמדת, ולכן מקפידים להיות מעודכנים בחידושים המדעיים האחרונים בתחום מדעי המוח וההתנהגות. אנחנו מאמינים שאפשר לעצב את המוח, ואפשר לשפר את היכולת שלו. מוחו של כל אדם הוא בר שיפור וכל אדם מסוגל ללמוד- בכל גיל ובכל מצב.
  • אנחנו לא מאמינים בקסמים ולא מבטיחים ניסים, אלא מובילים את המטופל (ולעיתים גם את משפחתו) בתהליכי בנייה וחיזוק של יכולות המוח, שלוקחים זמן ומאמץ, אבל השפעתם נשמרת.
  • אנחנו מאמינים ביושר מקצועי, באמינות ובאינטראקציות אנושיות בלתי אמצעיות. חלק חשוב מהטיפול אצלנו מבוסס על הקשר הבינאישי עם המטפל שעוזר להתוות את הדרך. אנו לא ממליצים על טיפול בבית ללא השגחה מקצועית.

אנחנו מאמינים ברוח האדם.

ד"ר ענת ברנע

ענת ברנע, דוקטור למדעי המוח. בעלת תואר שני בפיזיולוגיה, ומורה מוסמכת להוראת המדעים במסגרות  חינוכיות שונות מזה עשרות שנים.
תחום המחקר בו עסקה היה פעילות חשמלית של המוח בקרב ילדים דיסלקטים.
ענת מלמדת נוירופסיכולוגיה של לקויות למידה והיא בעלת תעודת הסמכה לטיפולים בביופידבק ונוירופידבק.
מזה שנים עוסקת ענת במחקר נוירוקוגניטיבי ובעיקר בהשפעת הנוירופידבק על תהליכים קוגניטיביים. ענת עוסקת בעבודה קלינית כמטפלת בנוירופידבק כבר יותר מ-14 שנה.
אלמנה, אם לשלושה בנים ושישה נכדים.

שלי יונגמן

שלי יונגמן M.A, מטפלת נוירופידבק וביופידבק בילדים, נוער ומבוגרים. מדריכת הורים  ומשפחות. מנהלת מכון ביוקשב לשיפור התפקוד המוחי.

שלי מקבלת בקליניקה בגבעת ברנר, מנהלת המכון ואחראית על הקורסים וההכשרות מטעם מכון ביוקשב.

לפרטים נוספים: 054-3567710
או במייל:  nf.biokeshev@gmail.com
https://www.shellysfeedback.com/